مشخصات اصلی


قیمت: 32700 تومان

معرفی اجمالی محصول

عطرینه گلهای وحشی

مناسب سرویس‌های بهداشتی

تمامی کلانشرهای ایران از این معضل دنیای مدرن رنج می برند. بسیاری از بیماریها و اختلالات فیزیکی و روانی به نحوی به آلودگی های هوا برمی گردد. یکی از روشهای نوین پالایش هوا که تقریبا بر تمامی آلاینده های هوا موثر است روش یونیزاسیون دوقطبی است. تحقیقات بعمل آمده حکایت از کارکرد تعجب آور این روش در کاستن میکروارگانیسم های مضر و ریزگردهای زیان آور دارد.

برای اولین بار در ایران محصولی تولید شده که بی اغراق می توان آن را سالم ترین خوشبو کننده هوا نامید. این محصول بر پایه آب بوده و مضرات خوشبو کننده های گازی را ندارد. از طرفی حاوی خنثی کننده بوی نامطبوع است بدین معنی که بوی خوش و نامطبوع را با هم مخلوط نکرده تا ترکیب بدتری تولید نشود.

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


عطرینه گل‌های وحشی

شماره پروانه بهره برداری وزارت بهداشت: 1293

مناسب سرویس بهداشتی

محصول جدیدعطرینه

کیفیت برتر

حجم بیشتر

بسته بندی جدید

هولوگرام سه بعدی امنیتی

خوشبو کننده و ضد عفونی کننده هوا 275 ml

.در رایحه های هلو ، گلهای وحشی، ارکیده، آفتاب گردان، پرتقال، سیب

• خنثی سازی بوی نامطبوع بسیاری از محصولات مشابه صرفا خوشبو کننده بوده و سعی می کنند با بوی خوب، بوی بد را از بین ببرند. مثلا در مساجد از گلاب برای خوشبوسازی استفاده می کنند در حالیکه گلاب نمی تواند بوی جوراب و عرق را از بین ببرد بلکه در نهایت ترکیب بدتری ایجاد می شود.

محصول عطرینه، با خنثی کننده ای که دارد بوی نامطبوع از جمله بوی سیگار، پخت و پز، سرویس بهداشتی را از بین برده و بعلاوه رایحه ای مطبوع هم آزاد می کند.

• ضدعفونی کردن سطوح محصول عطرینه روی هر سطحی که بنشیند آن را ضدعفونی می کند. این موضوع بالاخص برای سرویسهای بهداشتی و مکانهای با تردد بالای جمعیتی مانند مساجد، پادگانها، فروشگاهها، بیمارستانها و... ضرورت دارد

. • تنوع رایحه در حجم های متفاوت محصول عطرینه با 15 رایحه متنوع، برای تمامی مکانها از جمله فضای پذیرایی، اتاق خواب، سرویس بهداشتی، تالارها، مطب ها، فضای مساجد و مکانهای معنوی، سالن های ورزشی، سالن های همایش و ... رایحه ای مخصوص ارائه داده است.

• عدم بروز حساسیت تنفسی و پوستی متاسفانه بسیاری از محصولات مشابه، باعث بروز سردرد و سرفه می شوند و در نتیجه نگرش افراد در مورد خوشبو کننده ها منفی شده است.

محصول عطرینه، آزمایشات عدم ایجاد حساسیت تنفسی و پوستی را با موفقیت پشت سر گذاشته است و افراد بسیاری حتی مبتلا به آسم، این محصول را بدون هیچ عارضه ای مصرف می کنندبرچسب ها: اسپری خوشبو کننده هوا , خوشبوکننده و ضد عفونی کننده هوا ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط