مشخصات اصلی


قیمت: 32500 تومان

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


شماره مجوز بهداشت: 56/17766

روغن آرگان یکی از مواد تشکیل دهنده شامپو یا سایر محصولات مراقبت از زیبایی است.اما می دانید این روغن چیست و چه خواصی دارد؟ روغن آرگان که به طلای مایع شهرت دارد از دانه های درختی به همین نام که در مراکش کشت می شود به دست می آید.این روغن بسیار گران بوده و حاوی مقادیر بسیار بالایی از ویتامین ای و اسید های چرب می باشد و به علت دارا بودن همین مواد یکی از بهترین محصولات برای مرطوب کردن، جوان کردن و تغذیه پوست و مو محسوب می شود. این روغن به دو صورت خوراکی و موضعی قابل استفاده می باشد.استفاده از این روغن به صورت خوراکی سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و از ابتلا به سرطان جلوگیری می کند.

این روغن چگونه تولید می شود؟

روغن ارگان از هسته میوه درخت ارگان بدست می اید،که فقط در مراکش یافت می شود.طول عمر سالگی میوه می دهد.چون درخت در منطقه 50تا 30سال است ولی بعد از 200تا 150درخت ارگان خاصی رشد می کند روغن آن هم نسبتا نادر است بزهای کوهی مراکشی که تامری نامیده می شوند میوه درخت ارگان را میخورند،بزها از درخت بالا بز یا بیشتر در یک زمان بر روی یک درخت دیده می 10 میروند تا بتوانند هسته میوه را بخورند،گاهی . متر می باشد 10 شوند علت بالا رفتن این تعداد زیاد از یک درخت این است که طول درخت حدود تولیدكنندگان از مدفوع این بزها كه داراى هسته میوه كاملا هضم نشده است ،براى تولید روغن آرگان استفاده كنند.حتی امروز هم این اطمینان وجود دارد که تولید کنندگان روغن ارگان برای تولید این روغن هیچ مداخله ای در چرخه طبیعی بزها ایجاد نمی کنند.

فواید روغن آرگان

تقویت کننده سیستم ایمنی

درمان آکنه

ضد پیری

شفافیت پوست

درمان پوست

شفافیت پوست

مواد فعال موجود در روغن آرگان، خاصیت محافظت از پوست را دارد این است که روغن آرگان در بهبود سوختگی، زخم تاثیر مفیدی دارد و به محافظت از آب و هوای بد، سرد، باد، آلودگی، دخانیات، استرس مفید می باشد حتی از اشعه های مضر خورشید هم مراقبت می کند.

از روغن آرگان در کرم های مختلف مراقبت از پوست و سرم ها استفاده می شود.پوست را تسکین می دهد و از خشکی، پوسته پوسته و یا خارش پوست جلوگیری میکند.

ماسک روغن آرگان برای مو

روغن آرگان فواید بی شماری برای مو دارد.شوره سر را از بین برده، موها را ابریشمی، نرم و براق میکند، سعی کنید روغن آرگان را به ریشه های مو زده ماساژ دهید یک ساعت تا یک شب بماند .سپس . موها براق و صاف می شود .حداقل یک بار در هفته، استفاده کنید –صبح آن را به خوبی بشوئید

خواص شامپو روغن آرگان بر مو پوست سر:

مرطوب کننده پوست Skin Moisturizer -1 -یکی از دلایل ریزش مو خشکی پوست سر به دلایل محیطی همانند آلودگی هوا، قرارگیری پوست درمعرض نور شدید آفتاب ویا درزمستان به دلیل سردی هوامیباشد. –روغن آرگان در شامپو باعث لطافت وهیدراته شدن(آبرسانی پوست ومو)میگردد وفتیاسیدهاروغن آرگان را تبدیل به یک محصول ایده جهت محافظت و ایجاد یک E –وجود درصد بالایی از ویتامین پوست طبیعی میکند. –روغن آرگان براحتی جدب پوست و مومیگردد. –این روغن چرب نبوده و برخلاف برخی از روغنها حساسیتهای پوست و موایجاد نمیکند. –بهترین رطوبت رسان طبیعی میباشدکه بعضاً مصرف کننده را از استفاده از نرمکننده هاوآبرسانها بی نیاز میسازد %میزان رطوبت رسانی به پوست 86 نشان داده محصولی که درآن از روغن آرگان استفاده شده تا UCLA تحقیقات دانشگاه ومو را افزایش میدهد.

2-Hair ) (نرمکنندهمو Conditioner –روغن آرگان درشامپوباعث نرمی،ابریشمی،براق ودرخشان شدن موها میشود. –یک نرم کننده ایده آل میباشد و میتواند موهای آسیب دیده و وزشده را ترمیمکند. –به نظرمحققان بهترین روش برای داشتن موهایی سالم استفاده ازشامپوهای حاوی روغن آرگان میباشد . %خاصیت نرم کنندگی مورا افزایش میدهد 92 که تا

3-Sleek موهایی خوشحالت ودرخشان and shine styling

روغن آرگان با نفوذ به لایه های داخلی مو، موهایی درخشانوخوش UCLA طبق تحقیقات دانشگاه . %افزایش میدهد 87 حالت برای مصرفکننده ایجاد میکند وحالت پذیری مو را تا

4-Anti aging روغن آرگان نه تنها به عنوان یک ماده موثر به عنوان رطوبت رسان عملکرد بسیاربالایی دارد پوست و مو را جوان و درخشنده کرده وبا برگرداندن الاستیسیته موازشکنندگی مو و ایجاد موخوره جلوگیری کرده وحس کشیدگی در پوست و مو را کاهش داده ونرمترمیکند. anti –روغن آرگان بدلیل وجود آنتیاکسیدانهای زیاد شامپو رابه یک محصول . تبدیل میکند aging

5-Dry Skin Conditions طبق مطالعات انجام شده کسانی که به دلیل خشکی یا قارچ یا اگزما دچار پوسته های سر شده اند با مصرف . %میتوانند باعث بهبود پوسته ریزی وشوره سرگردند 98 شامپوی حاوی روغن آرگان تا و فتی اسیدهای موجود در روغن آرگان بهترین مورد برای درمان موی آسیب دیده می باشد و مواد E ویتامین مغذی آن باعث تحریک رشد مومیگردد. ساختار مواد تشکیل دهنده روغن آرگان به دلیل شباهت زیادی که به ساختمان مواد تشکیل دهنده مو دارد باعث تسکین والتیام مو میشود.

6-Acne از آنجایی که بسیاری از محصولات آرایشی وحالت دهنده مو باعث تشدید مشکلات پوستی مانند آکنه و جوشهای ریز روی پوست سر می شود روغن آرگان باعث تسکین و التیام مشکلات ایجاد شده این محصولات می شود.

7-Protection and healing

آنتی اکسیدان های روغن آرگان به طور کلی برای محافظت و بهبود پوست و مویی که تحریک شده، شکسته،ترک خورده یا آسیب دیده اند ویا حتی توسط عواملی همچون رنگ کردن دچارسوختگی شده اند گزینه بسیارمناسبی میباشد. روغن آرگان بهترین گزینه برای پیشگیری از خشکی مو می باشد و برای سرعت بخشیدن بهبهبود موهای آسیب دیده استفاده میشود وباعث کاهش التهابات پوستی میگردد. .

درصد کیفیت بیشتری دارد و 18مزایای این آمینواسید به سایر آمینواسیدهایی که استفاده می شود این است که باعث جذب بالاتر می شود. .درصد آبرسانی بیشتری دارد32 -کاملاً بیرنگ می باشد. -فاقد هرگونه مواد نگهدارنده می باشد.

Prodew تفاوت بین موی سالم و آسیب دیده در شامپویی که از استفاده شده است ، استفاده از 500 .در شامپو باعث شفافیت و براق شدن موها می شودProdew 500

.باعث آبرسانی برای داشتن موهایی سالم میگرددProdew 500

در آرژنین بر روی موPHتأثیرات آرژنین بر روی مو که باعث استحکام موها میگردد و به علاوه تأثیر

PCAتأثیر مخلوط آرژنین وبرچسب ها: شامپو روغن آرگان , شامپو ترمیم کننده مو آرگان , شامپو ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط