ثبت آگهی رایگان ماشین در بوق 3 خرید از فروشگاه پرزگیر دوکاره arso لوازم آشپزخانه دکوراسیون پرزگیر لباس mic آشپزخانه قیمت امروز ماشین بوق
حذف در پنل کاربری [X]
قوانین و مقررات فروشگاه

تمامی محصولات ارائه شده در این فروشگاه مطابق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

محصولات ارائه شده در فروشگاه شادی کالا از بهترین برندهای داخلی و خارجی انتخاب شده و همگی اصل اند.

کلیه کالاهای آرایشی و بهداشتی خارجی فروشگاه شادی کالا دارای برچسب اصالت کالا (جهت شناسایی کالاهای وارداتی مجاز و سلامت) می باشند و کافی است روی برچسب را خراشیده و شماره آن را به تلفن 20008822 پیامک کنید تا مشخصات کالا و تاریخ انقضا آن برای شما ارسال شود.

کلیه کالاهای داخلی نیز علامت استاندارد و تاییدیه سلامت وزرات بهداشت و درمان دارند.

ضمن سپاسگذاری از خرید شما مشتری گرامی از فروشگاه اینترنتی شادی کالا هر خریدی از این وبسایت به معنای مطالعه ی کامل قوانین توسط شما و پذیرش آن می باشد.

1-فروشگاه اینترنتی شادی کالا در تغییر دادن قیمت ها ، موجودی کالا ها و رنگ ها و همینطور جشنواره های فروش اختیار کامل دارد و می تواند موارد ذکر شده را بدون اطلاع قبلی تغییر دهد.

2-فروشگاه اینترنتی شادی کالا تلاش می کند تا اطلاعات مربوط به مشخصات کالا ها و همینطور قیمت آن دقیق و به روز باشد. با این حال ممکن است در موارد نادر، اشکالاتی در ارائه ی اطلاعات قیمتی و مشخصات کالا ها پیش آید. در صورت وجود مشکل، شادی کالا مسئولیتی را در این باره نمی پذیرد. این فروشگاه در صورت بروز هرگونه ایراد در قیمت گذاری و مشخصات کالا، در صورتی که به تجربه ی خرید کاربر خدشه وارد کند و یا کالا از طرف شادی کالا قابل ارسال نباشد خود را موظف می داند که در اسرع وقت موضوع را با مشتری در میان بگذارد.

3- هنگام سفارش‌دهی یا ثبت‌نام در سایت، کاربران موافقت می‌نمایند که برای هماهنگی سفارش، معرفی محصولات، پرداخت و... با آن‌ها تماس گرفته شود یا پیامک و ایمیل ارسال گردد.

قوانین مربوط به ثبت وپذیرش سفارش

1- در فروشگاه شادی کالا کلیه سفارشات 24 الی 72 ساعت تحویل پیک و یا پست می گردند. روش ارسال پیک در حال حاضر فقط در تهران و تبریز فعال می باشد. اگر برای دریافت بسته شرایط خاصی مدنظر شماست، بایستی در توضیحات سفارش ذکر کنید.

2- بهتر است مشتریان سفارش‌های ضروری خود را در ابتدای ساعت کاری و صبح هر روز ثبت و پرداخت نمایند تا هرچه سریع‌تر آماده شوند. درصورتیکه سفارش شما تا زمان جمع‌آوری بسته‌ها آماده نشود، ارسال آن به روز کاری بعدی موکول خواهد شد.

3- کلیه خساراتی که ممکن است مشتریان بر اثر تاخیر در دریافت سفارش متحمل شوند بر عهده این فروشگاه نبوده و فروشگاه تنها مسئولیت تحویل اجناس به شما را دارد.

4- مدت زمان دریافت کالا در روش پست سفارشی بسیار طولانی بوده و امکان تاخیر در آن زیاد است. لذا این روش برای سفارش‌های ضروری مناسب نیست.

5- درصورت بازنشدن بسته قادر خواهید بود تا یک روز پس از دریافت با پرداخت هزینه های ارسال، بسته بندی و ... آن را برگشت نمایید.

6- پس از ثبت سفارش، مسئول فروش در اولین فرصت آن را بررسی نموده و درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر، کمبود موجودی یا موارد دیگر با شما تماس می‌گیرد. درصورتیکه خریدار پاسخگوی تماس نبوده یا نسبت به پرداخت وجه سفارش اقدام نکند، سفارش پس از سه روز کاری از زمان ثبت آن حذف خواهد شد.

7-سفارش‌های پرداخت آنلاین قابل برگشت نخواهند بود.

8- در صورت ارسال بسته لغو سفارش امکان‌پذیر نخواهد بود. مشتریان گرامی، بایستی موارد مورد نظر خود را هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات مطرح نمایند.